Arabic English French German Persian Russian Turkish
Diğer Otellere Transfer

Gideceğim Otele Nasıl Transfer Rezervasyonu Yapabilirim?

Antalya Havalimanından otele trasfer rezervasyonu yapabilmeniz için sizi AntalyaTransferTo.com web sitesine yönlendireceğiz. 


orada otelinizin ismini veya bulunduğu bölge ismini yazarak, Tarih ve kişi sayısını girerek arama düğmesine bastığınızda mevcüt arabalar ve Transfer ücretini göreceksiniz.
sizin kişi sayınıza ve bagajınıza göre uygun olan aracı seçerek rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

 

Rezervasyon Linki : Antalya Havaalanından Hotele veya Adrese Transfer

 

Nasıl Rezervasyon Yapacağım;

1 -  Kalkış yeri olarak Antalya Havaalanını Seçerek Varış yeri (Hotel ismi veya Adres Bölgesi) seçeceksiniz.

2 -  Geliş Tarihi ve Uçağınızın iniş Saat’ini seçerek, Eğer Dönüş’te isterseniz dönüş tarihini ve hotelden alınış saat’ini de seçerek devam edilecektir.

**** Dikkat ****  Dönüş transferlerinde yurtiçi uçuşlarda hareket noktasından havaalanına olan mesafe + 2 saat olarak seçilmelidir. Yani eğer 1 saat araba ile mesafe varsa + 2 saat olarak uçuşdan 3 saat önce transfer hareketi olmalıdır.

Yurtdışı uçuşlarda hareket noktasından havaalanına olan mesafe + 3 saat olarak seçilmelidir.

3 -   Kişi sayısını belirterek ( Yetişkin kişi sayısı ve çocuk sayısını) Arama butonuna basınız.

4 -   Sayfada arama sonuçu olarak göreceğiniz transferi seçerek Sepete Ekle butonuna basınız.

5 -   Gereken Bilgileri doldurarak devam ettiğinizde en son ödeme kısmında 2 seçenek var. Yerinde ödeme veya Kredi kartı ile ödeme. Ödeme yöntemini seçerek rezervayonu tamamlaya bilirsiniz.

 

Özel Transfer Hizmeti

Paylaşımlı transfer hizmeti istemeyen, bireysel, aile ve arkadaş grubu gibi misafirlerimizin kendilerine özel bir araç tahsis talebinde bulundukları bir hizmetimizdir. Özel transferlerde ücretlendirme araç başı bazında olup kişi sayısına göre VİP Araçlarla (Mercedes Vito – Mercedes Sprinter , Volkswagen Caravelle ya Volkswagen Transfport) yapılmaktadır. İsteğe göre kişi sayısına bağlı olarak Midibüs veya Otobüs temin edilebilir. Özel transferler misafirlerin uçak varış saatlerine göre organize edildiğinden havalimanlarında bekleme süresi yoktur. Özel transferler paylaşımlı olmadığından talep edilen güzergaha misafirlerin isteğine göre direkt ulaşım sağlanır.

Hizmetlerimiz Otelden Havaalanına – Havaalanından Otele -  Otelden Alışveriş merkezlerine veya Otelden Otele veya özel isteğe göre ihtisas araçla istediğiniz yere transferiniz yapılabilmektedir.

Karşılama Hizmetleri;
Tüm hizmet verdiğimiz varış noktalarında misafirlerimiz personelimizce karşılanıp binecekleri araçlara yönlendirilmektedir. Bu sayede doğru araca en kolay biçimde erişim sağlanmaktadır.

Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi;
Misafirlerimize hizmet vermek üzere çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İlgili servis numaraları hakkında bilgi lütfen için iletişim sayfamıza bakınız.

You can reserve your transfer by our WhatsApp numbers or booking in our online website.

( www.AntalyaTransferTo.com  )Transfer Rezervasyonu Yap